piątek, 1 marca 2019

Podróże literackie. Mickiewicz

Jest już moja książka!
Wszystkich z Państwa, którzy dołączyli do zrzutki na nią, proszę o podanie adresu na az44@wp.pl , pod który mam przesłać egzemplarz. Jestem bardzo wdzięczna Wam, Czytelnicy mojego bloga, że mobilizujecie mnie do dalszej pracy, do kolejnych podróży i pisania o nich. Jeśli książka się sprzeda, wydam drugi tom, tym razem poświęcony Sienkiewiczowi. Trzymajcie kciuki!


Można ją kupić w Internecie na stronach wydawnictwa i  różnych księgarni (wystarczy wpisać tytuł i wyskoczą), ale wtedy ja otrzymam tylko jedną trzecią ceny. Jeśli więc chciałby ktoś kupić bezpośrednio ode mnie (z dedykacją), proszę pisać na mój adres mailowy az44@wp.pl


Będą też w księgarniach tradycyjnych, ale nie wiem, których. Czytajcie i polecajcie, proszę.

37 komentarzy:

 1. Gratuluję Agnieszko.:) Opis brzmi bardzo zachęcająco.:) Życzę owocnej sprzedaży i już trzymam kciuki oraz życzę, by pojawiły się kolejne części.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Książka wysłana wczoraj. Powinna dojść w poniedziałek:)

   Usuń
 2. Wiosna rozkwita Mickiewiczem !! Gratulacje !! ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszko, oczywiście, że chciałabym zakupić Twoją książkę i to koniecznie z dedykacją:)
  Gratuluję jej wydania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę owocnej sprzedaży!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako koleżanka po fachu szczerze gratuluję i poproszę o wysyłkę z dedykacją, na pewno wykorzystam na zajęciach :). Proszę o informację dotyczącą zapłaty. Pozdrawiam. E.Korzec

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę podać mi adres w mailu na az44@wp.pl, pod który mam wysłać książkę.

   Usuń
 6. Oczywiście, ze chcę kupić...
  Już do Ciebie piszę...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Na pewno przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie Ci gratuluję. Moja fascynacja Mickiewiczem trwa od bardzo dawna, dlatego z wielką radością poproszę o Twój egzemplarz wraz z dedykacją, zaraz napiszę maila. Serdecznie pozdrawiam ( czynny matematyk).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę przejść przez procedurę kontaktu mailowego, bardzo Cię proszę o wysłanie Twojego e-mail adresu na basia.olesno@gmail.com

   Usuń
  2. Już znalazłam w komentarzach:-)

   Usuń
 9. Gratulacje! Kupiłem w księgarni Bonito. Książka rewelacyjna, można się nawet wzruszyć. Dziękuję Pani.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna- czyta się jednym tchem, a każda następna strona zachęca do dalszej literackiej podróży..Podoba mi się zwięzłośc myśli wieszcza z miejscami przedstawionym na zdjęciach.Gratuluję i trzymam kciuki za następne tomy.Pozdrawiam.B

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że się podobała. Tom II będzie poświęcony Sienkiewiczowi. Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze w tym roku.

   Usuń
 11. Gratuluję Mickiewicza(chętnie kupię), tylko ile mam przelać na konto, które chyba jest aktualne jak przy zrzutce na Sienkiewicza. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Proszę do mnie napisać maila na az44@wp.pl i podać adres do wysyłki książki.

   Usuń
 12. Wysłałam maila. Trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 13. Pani Agnieszko, książka z dedykacją dzisiaj do mnie dotarła. Miły czas lektury przede mną. Bliżej końca roku szkolnego przedstawię książkę koleżankom, być może zechcą ją zakupić dla uczniów ze swoich klas. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Pozostawienie komentarza (choćby anonimowego) daje mi poczucie, że warto dalej tworzyć ten blog, bo ktoś go jednak czyta:)